Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

       

Úvod » Dipy - tekuté a práškové » Absolute powery - práškové dipy

Absolute powery - práškové dipy

Základem našich práškových dipů je, GLM extrakt, sladidlo NHDC, kořeněnící extrakty, dále pak podle druhu prášková esence, N-butyric acid a další složky. Absolute floro power dipy jsou navrženy tak, aby maximálně zatraktivnily vaši nástrahu. Právě toto je podpořeno fluoro barvou, která ve vodě vytvoří kolem nástrahy jakýsi výrazný obal a nástrahu tím zviditelní.

Hmotnost balení50 g

Zvolte příchuť:

Jdi na Absolute power Švestka Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Jahoda/Ryba Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Kořeněná játra Ininity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Smoothie Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Pinky Infinity Baits Jdi na Absolute power Banana Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Nekonečná oliheň Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Monster Crab Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Smoked salmon Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro Stinky Infinity Baits Jdi na Absolute Power fluoro N1 Infinity Baits Jdi na Absolute power K2 Infinity Baits


NÁVOD NA POUŽÍTÍ PRÁŠKOVÝCH DIPŮ:

Navlečte nástrahu na vlas, namočte ji do vody a poté obalte v Absolute poweru. Postup můžete opakovat několikrát, až do požadované vrstvy. Vytvoříte tím jedinečně atraktivní a neodolatelnou nástrahu! Po vhození do vody se na celém povrchu nástrahy a jejího okolí utvoří velice atraktivní gel. Tento gel zněkolikanásobí svůj objem a na nástraze vydrží v závislosti na teplotě a proudění vody až 12 hodin. Použití tohoto výrobku je vynikající volba na všech typech vod, především na rychlé chytání.

namočte kuličkuobalte dipem výsledný efekt